مزونیدلینگ چیست ؟

در پاسخ به این سوال که مزونیدلینگ پوست صورت چیست باید بگوییم چون سوزن ها آسیب های ریز ایجاد می کنند، پوست شما یک حالت دفاعی و ترمیم به خود می گیرد. از این رو شروع به افزایش گردش خون، افزایش تولید کلاژن و تشویق به گردش سلول های پوست شما می کند.

مزایای افزایش کلاژن سازی پوست در روش مزونیدلینگ چیست؟ خب این بسیار آشکار است. خطوط ریز کاهش می یابد، پوست شما سالم تر به نظر می رسد و بافت هیدراته و نامنظم روی پوست شما شروع به یکدست شدن می کند.

فواید مزونیدلینگ پوست چیست؟

پس از درمان، چند هفته طول می کشد تا نتیجه قابل مشاهده باشد و برای حصول نتیجه مطلوب، چندین بار لازم است که مزونیدلینگ انجام دهید. در اکثر موارد می توان به طور متوسط ​​در ۶ جلسه درمانی با فاصله زمانی ۴ هفته به نتیجه مطلوب رسید.

این درمان را می توان با سایر درمان های زیبایی ترکیب کرد، اما می توان آن را به عنوان یک درمان جداگانه هم امتحان کرد. پس از اولین سری از درمان ها، توصیه می شود برای حفظ نتیجه، حداقل 4 بار در سال درمان مزو میکرونیدلینگ تکرار شود. اگر درمان ها به روش صحیح و همراه با محصولات مراقبتی مناسب انجام شوند، این درمان بدون مداخلات جراحی بهترین بهبود پوست را به همراه دارد.

خب سوالی که پیش می آید این است که مزایای مزونیدلینگ چیست؟ این روش مزایایی مثل جوانسازی پوست، افزایش شادابی و درخشندگی پوست، از بین بردن جای زخم و جوش و آکنه، درمان لک های پوستی و … را به دنبال دارد

نمونه کارها:

مقالات مرتبط