آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که با جوانسازی پوست دست می توانید زیبایی و لطافت را به پوست دستانتان بازگردانید؟ یکی از تغییراتی که با افزایش سن بر روی پوست بدن و به خصوص دست ها ایجاد می شود، لک های پوستی و چین و چروک پوست دست است. شاید شما سن و سالی هم نداشته باشید اما متوجه بروز لک های قهوه ای رنگ، پشت دستتان شده باشید و یا پوست دست شما کمی چروک و شل شده باشید.

چه زمانی برای جوانسازی دست ها باید اقدام کرد؟

قطعا زمانی که شما شاهد رویت نشانه های پیری در پوست دست هایتان شدید، باید نسبت به زیباسازی و جوانسازی دست هایتان اقدام کنید. زمانی که احساس کردید پوست دست شما شل شده است و لکه های قهوه ای رنگ بر روی پوست دستتان ظاهر شده است، بهترین زمان برای اقدام به جوانسازی دست است.

بهتر است تا در مراحل اولیه پیری پوست دست، نسبت به جوانسازی اقدام کنید. طبیعتا در چنین شرایطی درصد رضایت شما از جوانسازی بالاتر خواهد بود

نتایج جوانسازی دستها چقدر دوام خواهند داشت؟

به طور کلی شما در هر روش جوانسازی دست نتایج متفاوتی را تجربه خواهید کرد. عوامل بسیار زیادی هستند که می توانند در ماندگاری جوان سازی تاثیر بگذارند. معمولا در جوانسازی به روش تزریق ژل به مدت ۳ الی ۵ سال شما می توانید دوام ژل را تجربه کنید. البته ناگفته نماند که همه چیز به نوع ژل و فیلر و تجربه پزشک نیز بستگی دارد.

در روش هایفوتراپی شما می توانید بعد از گذشت ۳ الی ۶ ماه نتایج را بر روی دست هایتان مشاهده کنید و این نتایج می توانند تقریبا حدود ۲ سال دوام داشته باشند. اگر تصمیم داشته باشید دوام آن را بالا ببرید، می توانید از روش های دیگری هم به عنوان روش های مکمل برای افزایش دوام جوانسازی استفاده کنید؛ مانند روش کلاژن پوست

روش های جوانسازی پوست دست در کلینیک دکتر امیری

نمونه کارها:

مقالات مرتبط